ŠKOLENIE PCD | Odborná spôsobilosť vedúceho dopravy a prevádzkovateľa v CD

Pripravte sa rýchlo, pohodlne a s predstihom na našom prípravnom školení na skúšky odbornej spôsobilosti vedúceho dopravy a prevádzkovateľa v cestnej doprave! Školenie pre pracovníkov a prevádzkovateľov v cestnej doprave, u ktorých sa vyžaduje odborná spôsobilosť na vykonávanie cestnej dopravy ako vedúci dopravy alebo prevádzkovateľ, podľa Nariadenia EP a Rady č. 1071/2009 a Zákona č. 56/2012 Z. z. o cestnej doprave.

Naše školenie – príprava na skúšky PCD – prebieha ako online kurz s lektorom. Študujete v našom online vzdelávacom systéme na www.jvscd.sk tempom, aké vám vyhovuje, pričom lektor je neustále k dispozícii na konzultácie a dovysvetlenia. Dostupné je kompletné učivo – všetky teoretické predmety, prípadové štúdie aj záverečné testové otázky s vypracovanými odpoveďami.

Výučbové aplikácie sa spúšťajú v každom bežnom webovom prehliadači online, nie je teda potrebné nič inštalovať.  Môžete sa učiť doma na notebooku, alebo na cestách v mobile či tablete.

POZOR! Od 21.5.2022 sa uplatňuje novela N EÚ č. 1055/2020 (Balíček mobility), ktorá novelizuje N EÚ 1071/2009 o pravidlách zakladania a prevádzkovania podniku cestnej dopravy a podľa ktorej požiadavky na výkon povolania prevádzkovateľa cestnej dopravy sú povinné už aj pre prevádzkovateľov, ktorí používajú motorové vozidlá alebo jazdné súpravy určené výlučne na prepravu tovaru v medzinárodnej doprave, ktorých najväčšia prípustná celková hmotnosť presahuje 2,5 tony, ale nepresahuje 3,5 tony. Z tohto dôvodu prevádzkovatelia cestnej nákladnej dopravy, ktorí budú vykonávať medzinárodnú cestnú nákladnú dopravu takýmito vozidlami, musia disponovať licenciou Spoločenstva, a to k dátumu 21.5.2022. Táto podmienka sa nebude týkať vnútroštátnej dopravy.

OBSAH A KÓD ŠKOLENIA: PCD

PRIHLÁŠKA / OBJEDNÁVKA:

FORMY A CENY ŠKOLENIA:

Online štúdium s lektorom – 128 €/ osoba
(aktuálne mimoriadne znížená cena: 98 € / osoba)

PRE VIAC INFO NÁS NEVÁHAJTE KONTAKTOVAŤ:
Jaroslav Verlík, lektor a produktový manažér
tel. 0948 203 003
email: info@edopravca.sk


Čo hovoria o našich školeniach absolventi:

Veľmi mi vaša online učebňa pomohla. Máte to dobre spracované, super, všetko funguje, Odporučím aj našim dodávkarom.
Darina Rozinová, príprava na skúšky Odb. spôsobilosti PCD

Dnes mám skúšky za sebou. Chcel by som sa poďakovať za ochotu a rady k učivu veľmi dobre a zrozumiteľné prezentácie k predmetom. Prajem veľa šťastia a spokojných zákazníkov.
Jozef Šajtlava, príprava na skúšky Odb. spôsobilosti PCD

Chcel by som sa Vám chcel poďakovať za výuku a za prístup do e-učebne. Bez toho by som  nemal žiadnu šancu.
Tomáš Obšitník, príprava na skúšky Odb. spôsobilosti PCD

S radosťou a poďakovaním vám chcem oznámiť, že som spravil skúšku z odbornej spôsobilosti v Prešove… nebolo to vôbec jednoduché, no stále to bolo len o tých veciach čo sme sa učili a čo bolo v materiáloch …. klobúk dole…patrí vám veľké Ďakujem s pozdravom a úctou
Michal Zborovjan, príprava na skúšky Odb. spôsobilosti PCD